top of page
tn-945228131.jpg

Vasaras nometnes 2024 informācija

 

08.07. - 13.07.2024. Dalībnieku vecums no 9 - 12 gadi. Dalības maksa:250 EUR

Pieteikšanās: https://forms.gle/eHEoGNREyVhVzpds9

 

21.07. – 26.07.2024. Dalībnieku vecums no 9 - 12 gadi. Dalības maksa: 250 EUR

Pieteikšanās: https://forms.gle/8TeUqnVWMAd2B4PB9

 

04.08. - 10.08.2024.  Dalībnieku vecums no 13 - 18 gadi. Dalības maksa: 270 EUR 

Pieteikšanās: https://forms.gle/f5MBPpMEagABFquK6

Lai pieteiktos nometnei aizpildi pieteikšanās formu 

Filozofija

Nometnes filozofija: Labi zābaki ir labākais sabiedrotais dzīvei ārpus telpas, mežā, pļavā, uz akmeņaina vai smilšaina ceļa, pārgājienā, pētniecības gājienā, lietainā laikā, nometnē... Cik labi būs tavi zābaki, tik labi tu jutīsies un tik ātri varēsi sasniegt savus iecerētos mērķus! Bet, lai zābaki kalpotu kā pienākas - tie ir jāiestaigā, tiem jādod sava pieredze.
Mūsu mērķis - izejot cauri vienai nedēļai nometnes dzīves, dot iespēju taviem "zābakiem" un tev pašam iegūt savu āra dzīves pieredzi, kas tevi pilnveidotu, stiprinātu, piemērotu, veidotu...


Mērķis

Zābaku nometnes mērķis ir sniegt tās dalībniekiem iespēju uzzināt, kas ir praktiska āra dzīve, apgūt visdažādākās āra dzīves iemaņas, piedaloties daudzveidīgās aizraujošās aktivitātēs, mācīties pārvarēt grūtības, kļūt patstāvīgākiem un strādāt komandā, lai nometnes laikā spētu sasniegt dažādus izvirzītos mērķus.
Parasti nometnei ir kāda leģenda jeb notikums, kas ierauj nometnes dalībnieku piedzīvojumā, kura laikā var gan ko jaunu iemācīties, gan izmēģināt, gan spēlēt spēles, risināt uzdevumus. 

 


​Ņem vērā

Šī ir diennakts āra dzīves nometne - kurā viss 24 stundas notiek ārpus telpas - nakšņošana teltīs (personīgajās !!), mazgāšanās aukstā ūdenī, arī ja līst lietus - mēs mācāmies tikt galā ar tā sagādātajām neērtībām.

Vairāk par to,kas jāņem līdzi uz nometni šeit!

-20 eur

Dalības maksas atlaides: 

- piešķiram 20 eur  atlaidi ģimenēm no kurām mūsu nometnēs piedalīsies vairāki bērni  - atlaide attiecas uz katru no brāļiem vai māsām! Bērniem nav jāpiedalās vienā nometnē - tie var būt dažādu nometņu laiki!

- piešķiram 20 eur atlaidi mūsu iepriekšējo gadu nometņu dalībniekam, kurš piesaistījis nometnei kādu savu draugu, kurš mūsu nometnēs līdz šim vēl nav piedalījies!

Kas ietilpst dalības maksā?


- ēdināšana 3x dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas)
- nometnes saimniecības un programmas inventāra noma 
- nometnes saskaņošanas, programmas sagatavošanas un realizācijas izmaksas
- nometnes vietas iekārtošanai un programmas realizācijai  nepieciešamais
- saimniecības, elektrības  un degvielas izmaksas
- nometnes pedagogu un tehnisko darbinieku darba apmaksa  

Dalības maksā neietilpst: ceļa izmaksas nometnes dalībniekiem.

 

Nometnes dokumenti

Nometnei jāiesniedz sekojoši dokumenti (dokumenti tiks nosūtīti uz jūsu norādīto e- pastu, pēc dalībnieka reģistrācijas nometnei - un parasti jūnija sākumā):

1. Dalībnieka personas aptaujas lapa.

2. Līgums starp dalībnieka likumīgo pārstāvi un nometnes organizatoru.

3. Izlasīti un parakstīti nometnes iekšējās kārtības un drošības noteikumi.

 

Pieteikšanās

Lūgums rēķināties ar to, ka pēc atbildes saņemšanas par jūsu bērna reģistrāciju nometnei - mēs ar šo dalībnieku jau rēķināmies - neaizmirstiet mums paziņot, ja jūsu plāni ir mainījušies!

 

Pieteikšanās nometnei un interesējošie jautājumi:Pieteikšanās nometnei notiek izmantojot pieteikumu formas, kuru adreses redzamas aiz katra nometnes laika!Interesējošie jautājumi tiek sūtīti uz pelekaisvilks@gmail.com  Nometnei jāpiesakās vismaz 10 dienas pirms tās sākuma! 

Vairāk informācijas dzirdēt un interesējošos jautājumus par nometnēm varēs uzdot arī   tiešsaistes sapulcē - 2024. gada 10.jūnijā pl: 18:00!    Saite uz sapulci tiks nosūtīta e- pastā, tiem, kas būs pieteikušies! 

Kā atrast
nometnes 
lokāciju?

Web Browser Interior Shop Instagram Post-5.png

Sazinies ar mums

29289565

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page