Vasaras diennakts nometnes

Āra dzīves vasaras diennakts "Zābaku nometnes"


2020. gada vasarā Zābaku nometnes iecerētas sekojošos laikos:

28.06. - 03.07.2020 Vidējā vecuma dalībnieku laiks - vecums no 9 - 12 gadi. Dalības maksa:170 EUR

05.07. - 10.07.2020 Vidējie un lielākie dalībnieki - vecums 11 - 15 gadi. Dalības maksa: 170 EUR

12.07. - 17.07.2020 Vidējā vecuma dalībnieku laiks - vecums no 9 - 12 gadi. Dalības maksa:170 EUR

26.07. - 01.08.2020 Lielāko  dalībnieku laiks - vecums 13 - 18 gadi. Dalības maksa :190 EUR 


2020.gadā Zābaku nometne notiks jau 15.gadu pēc kārtas.


Nometnes filozofija: Labi zābaki ir labākais sabiedrotais dzīvei ārpus telpas, mežā, pļavā, uz akmeņaina vai smilšaina ceļa, pārgājienā, pētniecības gājienā, lietainā laikā, nometnē... Cik labi būs tavi zābaki, tik labi tu jutīsies un tik ātri varēsi sasniegt savus iecerētos mērķus! Bet, lai zābaki kalpotu kā pienākas - tie ir jāiestaigā, tiem jādod sava pieredze.
Mūsu mērķis - izejot cauri vienai nedēļai nometnes dzīves, dot iespēju taviem "zābakiem" un tev pašam iegūt savu āra dzīves pieredzi, kas tevi pilnveidotu, stiprinātu, piemērotu, veidotu...


Zābaku nometnes mērķis ir sniegt tās dalībniekiem iespēju uzzināt, kas ir praktiska āra dzīve, apgūt visdažādākās āra dzīves iemaņas, piedaloties daudzveidīgās aizraujošās aktivitātēs, mācīties pārvarēt grūtības, kļūt patstāvīgākiem un strādāt komandā, lai nometnes laikā spētu sasniegt dažādus izvirzītos mērķus.
Parasti nometnei ir kāda leģenda jeb notikums, kas ierauj nometnes dalībnieku piedzīvojumā, kura laikā var gan ko jaunu iemācīties, gan izmēģināt, gan spēlēt spēles, risināt uzdevumus. 
Vairāk par diennakts nometnēm šeit!


Šī ir diennakts āra dzīves nometne - kurā viss 24 stundas notiek ārpus telpas - nakšņošana teltīs (personīgajās !!), mazgāšanās aukstā ūdenī, arī ja līst lietus - mēs mācāmies tikt galā ar tā sagādātajām neērtībām.

Vairāk par to,kas jāņem līdzi uz nometni šeit!


Zābaku nometne notiek  "Pelēkā Vilka" nometņu vietā - Kuldīgas novada, Padures pagasta, Priežkalnos. 
Vairāk par Priežkalniem šeit!


Nometnē  piedalīsies ierobežots dalībnieku skaits !


Dalības maksa:  Diemžēl ņemot vērā, ka nometnēs būs mazāks dalībnieku skaits kā citus gadus, un pašvaldība atbalstu nometnēm šogad nepiešķirs - diemžēl arī mums šogad nekādas atlaides piešķirt konkrētām dalībnieku grupām nebūs iespējams!


Kas ietilpst dalības maksā?
- ēdināšana 3x dienā
- inventāra noma 
- nometnes sagatavošanas un realizācijas izmaksas
- nometnes vietas iekārtošanai un programmas realizācijai  nepieciešamais
- saimniecības un degvielas izmaksas
- nometnes pedagogu un tehnisko darbinieku darba apmaksa


Dalības maksā neietilpst: ceļa izmaksas nometnes dalībniekiem.


Nometnei jāiesniedz sekojoši dokumenti (dokumenti tiks nosūtīti uz jūsu norādīto e- pastu, pēc dalībnieka reģistrācijas nometnei):


1. Dalībnieka personas aptaujas lapa.

2. Vecāku apliecinājums, ka dalībnieks nav bijis kontaktā ar Covid - 19 un ierodoties nometnē nav nekādu slimības pazīmju.

3. Līgums starp dalībnieka likumīgo pārstāvi un nometnes organizatoru.


4. Ārsta izziņa (saņemta ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes gaitu uzsākšanas un kurā arī ārsts ir apliecinājis, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes, un viņš nav bijis kontaktā ar Covid - 19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām).


5. Izlasīti un parakstīti nometnes iekšējās kārtības un drošības noteikumi.


Pieteikšanās nometnei un interesējošie jautājumi:
Pieteikšanās nometnei notiek rakstot uz e- pastu pelekaisvilks@gmail.com  vai aizpildot lejup esošo pieteikuma formu un iemaksājot 1. iemaksu par nometni 50 EUR apmērā (1.iemaksa netiek atgriezta, izņemot dalībnieka saslimšanas gadījumā pirms nometnes (ja ir apliecinājums) uz KONTAKTOS norādītajiem rekvizītiem (ar norādi par kuru bērnu, kurā nometnē (norises laiks) tiek maksāts)
Nometnei jāpiesakās vismaz 10 dienas pirms tās sākuma! 

Piesakoties, lūdzu, norādiet:
- dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu, 
- uz kuru Zābaku nometni vēlaties pieteikties (laiks)
- kontaktinformāciju: tālruņa nr. un  e- pasta adresi vienam no vecākiem,kas būs kontaktpersona par nometni ar nometnes organizatoru.
 
Visa dokumentācija un informācija par nometni tiks sūtīta uz jūsu norādīto e- pastu, tāpēc lūgums norādīt pareizu e- pasta adresi un tādu, ko jūs paši varat viegli apskatīt.

Lūgums rēķināties ar to,ka pēc atbildes saņemšanas par jūsu bērna reģistrāciju nometnei - mēs ar šo dalībnieku jau rēķināmies - neaizmirstiet mums paziņot, ja jūsu plāni ir mainījušies!


Nosūtīt pieteikumu dalībai Zābaku nometnē
Izvēlaties nometni

Ziņa ir nosūtīta


Nometnes vadītāja: Vita Karule - tālr. 29289565, pelekaisvilks@gmail.com