Diennakts nometnes

Āra dzīves diennakts "Zābaku nometnes"


Šīs vasaras diennakts nometnes ir beigušās.

Parasti Zābaku nometnes notiek ik gadus jūlija mēnesī dažādām vecuma grupām, aptverot dalībnieku vecumu no 7 - 18 gadiem. 2017.gadā šī nometne notika jau 12.reizi.

Nometnes filozofija: Labi zābaki ir labākais sabiedrotais dzīvei ārpus telpas, mežā, pļavā, uz akmeņaina vai smilšaina ceļa, pārgājienā, pētniecības gājienā, lietainā laikā, nometnē... Cik labi būs tavi zābaki, tik labi tu jutīsies un tik ātri varēsi sasniegt savus iecerētos mērķus! Bet, lai zābaki kalpotu kā pienākas - tie ir jāiestaigā, tiem jādod sava pieredze.
Mūsu mērķis - izejot cauri vienai nedēļai nometnes dzīves, dot iespēju taviem "zābakiem" un tev pašam iegūt savu āra dzīves pieredzi, kas tevi pilnveidotu, stiprinātu, piemērotu, veidotu...

Zābaku nometnes mērķis ir sniegt tās dalībniekiem iespēju uzzināt, kas ir praktiska āra dzīve, apgūt visdažādākās āra dzīves iemaņas, piedaloties daudzveidīgās aizraujošās aktivitātēs, mācīties pārvarēt grūtības, kļūt patstāvīgākiem un strādāt komandā, lai nometnes laikā spētu sasniegt dažādus izvirzītos mērķus.
Parasti nometnei ir kāda leģenda jeb notikums, kas ierauj nometnes dalībnieku piedzīvojumā, kura laikā var gan ko jaunu iemācīties, gan izmēģināt, gan spēlēt spēles, risināt uzdevumus. 
Vairāk par diennakts nometnēm šeit!

Šī ir diennakts āra dzīves nometne - kurā viss 24 stundas notiek ārpus telpas - nakšņošana teltīs, mazgāšanās aukstā ūdenī, arī ja līst lietus - mēs mācāmies tikt galā ar tā sagādātajām neērtībām.

Zābaku nometne notiek  "Pelēkā Vilka" nometņu vietā - Kuldīgas novada, Padures pagasta, Priežkalnos. 
Vairāk par Priežkalniem šeit!

Nometnē parasti piedalās no 30 - 40 dalībniekiem un  darbojas 5 - 7 instruktori.

Dalības maksa: 28 EUR (par dienu), nometnes parasti ir 5 - 7 dienas garas (atbilstoši vecumposmam). Tiek dotas atlaides vairākiem bērniem no vienas ģimenes un ja iepriekšējo gadu nometnes dalībnieks ir paņēmis uz nometni līdzi arī draugu.

Kas ietilpst dalības maksā?
- ēdināšana 3x dienā
- inventāra noma 
- nometnes sagatavošanas un realizācijas izmaksas
- nometnes vietas iekārtošanai un programmas realizācijai  nepieciešamais
- saimniecības un degvielas izmaksas
- nometnes pedagogu un tehnisko darbinieku darba apmaksa

Dalības maksā neietilpst: ceļa izmaksas nometnes dalībniekiem (vecāki vai nu paši atved un aizved bērnus uz un no nometnes vietas - vai arī ir iespēja sūtīt ar sabiedrisko transportu un mēs sagaidām Kuldīgā, atpakaļceļā -  mēs iesēdinām autobusā - vecāki Rīgā sagaida).

Nometnei jāiesniedz sekojoši dokumenti (dokumenti tiks nosūtīti uz jūsu norādīto e- pastu, pēc dalībnieka reģistrācijas nometnei):
1. Dalībnieka personas aptaujas lapa.
2. Līgums starp dalībnieka likumīgo pārstāvi un nometnes organizatoru.
3. Ārsta izziņa.
4. Izlasīti un parakstīti nometnes iekšējās kārtības un drošības noteikumi.

Pieteikšanās nometnei un interesējošie jautājumi:
rakstot uz e- pastu pelekaisvilks@gmail.com  vai aizpildot lejup esošo pieteikuma formu!
Piesakoties, lūdzu, norādiet:
- dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu, 
- uz kuru Zābaku nometni vēlaties pieteikties (laiks)
- kontaktinformāciju: tālruņa nr. un  e- pasta adresi vienam no vecākiem,kas būs kontaktpersona par nometni ar nometnes organizatoru.
 
Visa dokumentācija un informācija par nometni tiks sūtīta uz jūsu norādīto e- pastu, tāpēc lūgums norādīt pareizu e- pasta adresi un tādu, ko jūs paši varat viegli apskatīt.

Lūgums rēķināties ar to,ka pēc atbildes saņemšanas par jūsu bērna reģistrāciju nometnei - mēs ar šo dalībnieku jau rēķināmies - neaizmirstiet mums paziņot, ja jūsu plāni ir mainījušies!


Nosūtīt pieteikumu dalībai Zābaku nometnē
Izvēlaties nometni

Ziņa ir nosūtīta


Nometnes vadītāja: Vita Karule - tālr. 29289565, pelekaisvilks@gmail.com